Hizmetlerimiz

Plugs

7 / 24 Servis Hizmeti

Asansör bakım ve arıza hizmetleri servisimizle İstanbul içi 7/24  çalışmaktayız. Dilerseniz aylık olarak taahhüt ettiğimiz sözleşme ile asansörünüzün periyodik bakımlarını gerçekleştirmekteyiz.

ASANSÖR BAKIM HİZMETLERİ

Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, düzenli olarak bakım yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olamaz. Asansör bakımı; çalışan mekanik, elektrik ve elektronik aksamların sağlıklı çalışmasını sağlamasının yanı sıra konusunda yetkin ve gerekli yasal yetki belgelerine sahip firmalar tarafından yapılması gereken yasal bir zorunluluktur. Asansörlerin düzenli bakımlarının yapılmasının faydaları kısaca şöyle özetlenebilir;

  • Asansörlerin devamlı ve güvenli bir şekilde çalışması sağlanmış olur.
  • Arıza yapma oranını düşürür.
  • Tabii kullanımdan dolayı arızalanabilecek malzemelerin önceden tespit edilmesini sağlayarak kaza oluşma durumunun önlenmesi sağlanmış olur.
  • Asansör makinesi, kumanda panosu v.b. pahalı asansör komponentlerinin düzenli kontrolü sayesinde bu malzemelerin kullanım ömrü uzar ve oluşabilecek yüksek maliyetli arızaların önlenmesi sağlanmış olur.
  • Kullanma ömrünün uzamasını sağlar.
  • Daha konforlu ve verimli çalışma sağlanmış olur.

İlgili bina yöneticisi, asansörle ilgili tüm yasal sorumluluğu, bakım yapan asansör firmasına vermiş olur. 

ASANSÖR KART ONARIMI

İleri teknolojinin kullanıldığı test laboratuvarlarımıza ulaşan tüm elektronik kartların mevcut bütün bileşenleri tek tek incelenir ve bu sayede arıza kısa sürede, hataya yer bırakmayacak şekilde noktasal olarak tespit edilir.

ASANSÖR MODERNİZASYON

Asansörünüzün genel durumunun fonksiyonel olması, ancak bazı sistemlerin güncellenmesinin performansını büyük oranda arttıracak olması halinde, modüler modernizasyon çözümü idealdir. Bina sakinleri ve ziyaretçilere minimum düzeyde rahatsızlık vererek en son teknolojiden faydalanın ve ekipmanlarınızın en güncel yönetmeliklere uygunluğunu muhafaza edin. Modüler modernizasyon çözümü kaldırma makinesi, elektrifikasyon sistemi, asansör kabini ve kapıları kapsamaktadır.

ASANSÖR PROJELENDİRME

Özellikle büyük firmalar ve çoklu sayıda asansör içeren projeler için Asansör Projelendirme ve Teknik Şartname Hazırlama Hizmeti verilmektedir. Sizler de en uygun fiyat ile asansör temini için bu hizmeti kullanabilirsiniz.
Binanızdaki asansörler tıpkı diğer makinelerde olduğu gibi zamanla ekonomik ve teknik ömürlerini tamamlarlar. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle, asansörde kullanılan tüm aksamların kalitesini korumak ve binaların değerini kaybetmesini önlemek için tesisin yenilenmesi gereklidir. Asansör revizyonunun getireceği avantajları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;
  • Güvenlik standartlarının arttırılması sayesinde daha güvenli bir kullanım sağlanmış olur.
  • Yeni ürünlerin piyasaya sürülmesi sayesinde daha estetik bir görünümün oluşturulması sağlanmış olur.
  • Asansörün daha konforlu çalışmasını sağlanmış olur
  • Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Bugün iletişime geç

...

Bize ulaşın

Adres :

Ferah Mah. Yeni Şahin Sok. No:4B/B ÜSKÜDAR / İSTANBUL​

Email :

bilgi@vadiasansor.com

Tel&Fax : 0216 521 55 93

Mobil : 0538 653 3915

25 Yıllık sektörel tecrübe, Vadi Asansör altında birleşmiş maksimum hizmet politikasını kendisine amaç edinmiş deneyimli bir ekipten oluşmaktadır.